Sincan Arslanoglu Evden Eve Nakliyat
Ayaş Evden Eve Nakliyat

Ayaş Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası taşıma konusunda yürüttüğü çalışmalarla kurulduğu günden bu zamana müşterisinin beğenisini kazanan Ayaş Araslanoğlu Nakliyat, sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ayaş evden eve nakliyat hizmetlerinde yenilikleri ve teknoloji takip eden firma, uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Ankara sincan merkezli olan Arslanoğlu Nakliyat, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet sağlamakta, bu hizmetini de sigortalama işlemleri yaparak taçlandırmaktadır. Müşterinin olası bir zarar durumunda tüm haklarını koruyan sigortalı taşımacılık, insanlara da güven sağlamaktadır.

Profesyonel ekibi ve 25 yıllık evden eve nakliyat tecrübesi ile hizmet veren firmamız,  herhangi bir nakliyat firması gibi işini hafife almaz. Bazı firmalar çok ucuz bir fiyata işi alıp iş günü geldiğinde fiyat arttırabilir yada eşyanızı fazladan ödeme almadan teslim etmeye bilir. Markamızı tanıyın bizimle herşey yazılı sözleşmeler dahilindedir. Fiyat arttırımı gibi şeyler asla söz konusu olamaz.

Ayaş evden eve nakliyat fiyatları evinizin eşya durumuna ve kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınıza göre değişmektedir, ayrıca kış zamanı taşınma az olduğu için fiyatlar düşebilmekte okullar tatil olduğunda, tayin dönemlerinde ve yaz sezonunda evini taşıyanlar çok olduğu için kimse maliyetine iş yapmamakta dolayısıyla fiyatlar da biraz yükselmektedir, evini taşıtanların ilk ve en büyük istekleri evlerini çok ucuza taşıtmak ve eşyaların da zarar görmemesini sağlamaktır ancak genelde ucuz nakliyat işlerinde bu iki istenilen bir araya gelmez çünkü hizmet sektörünün bir dalı olan nakliyat sektörünün en büyük gideri işçi ücretidir, iyi bir işçi örneğin evinizin mobilyalarını orjinali gibi eksiksiz olarak yıpratmadan söküp takacak iyi bir mobilya ustası ucuz fiyatlarla çalışmaz kolay kolay da işsiz kalmaz, ucuza çalışacak eleman ya acemidir ya da işçi pazarından bulunmuş elemandır bu elemanlar bugün ev nakliyesi yaparken yarın tarlada çalışabilirler diğer bir gün ise kaldırım taşı döşeme işinde çalışabilirler onlar için önemli olan günlük yevmiyelerini kazanmaktır, bu kişiler ev nakliyesine geldiği zaman ev taşıma işi bitince ücretlerini alacakları için evi bir an önce taşıyıp ücretlerini almaya bakarlar onlar için evinin düzgün taşınıp taşınmadığı önemli değildir çünkü ev sahibi eşyasındaki hasarı görene kadar onlar çoktan başka bir iş bulmuş orda çalışıyor olacaktır bu gibi durumlarla karşılaşmamak için daimi işçi çalıştıran firmalara iş yaptırmak sizin yararınızadır.

Sizlerde ayaş evden eve nakliyat hizmetleriniz için bizlere +90 537 866 08 92 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Most popular

Most discussed