Sincan Arslanoglu Evden Eve Nakliyat
Kalecik Evden Eve Nakliyat

Kalecik Evden Eve Nakliyat

Kalecik evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz aynı zamanda Ankara ilçeleri olan Sincan, Etimesgut, Eryaman, Batıkent ve Çayyolu olmak üzere tüm ilçelerinde evden eve taşımacılık ve depolama hizmeti sunmaktadır.

Araca yükleme yaparken bütün eşyaların çizilmeyecek ve sarsılmayacak şekilde yerleşmesi önemlidir. Bu nedenle bütün eşyaların birbirine değmeyecek aynı zamanda da sarsılmayacak şekilde yerleşmesi gerekmektedir. Firmamız bütün bu yükleme işlemini çeşitli araçlar yardımıyla eşyaları sağlayarak gerçekleştirmektedir. Böylece yolda eşyalar sarsılmaz ve birbirlerine sürtme nedeniyle çizilmezler. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra taşıma aşamasına geçilmektedir.

Eşyaların güvenle yerleştiğinden emin olduktan sonra taşıma aşamasına geçmekteyiz. Verilen adrese ulaştıktan sonra araç içindeki bütün eşyaları boşaltarak ev ya da ofis içine yerleştirmekteyiz. Bu aşamada demonte eşyalar tekrar birleştirilir ve yerleştirilir. Çekmece içlerine yerleşecek olan eşyalar yerleştirilir. Mutfak dolapları düzenlenir. Sonraki süreçte eşyaların hasar alıp almadığı kontrol edilir. Yapılan kontrolde hasarlı eşya olduğu anlaşılırsa firmamız sözleşmenin şartlarını yerine getirmektedir.

Bütün yerleştirme bittikten sonra eşyalar kontrol edilerek hasar tespiti yapılmaktadır. Genellikle çok dikkat edilse de bazen eşyalar hasar görebilmektedir. Bu durumda yapılan sigorta devreye girmektedir. Bütün eşyaların yerleştirilmesinin ardından kontroller tamamlandıktan sonra adresten ayrılmaktayız.Kalecik evden eve nakliyat olarak müşterilerimizle mutlaka eşya sigortası kapsamında anlaşma yapmaktayız.

Ankara Nakliyat olarak yaptığımız sigorta sözleşmesi, olası hasar durumunda firmamızın zararı karşılayacağını garanti eder.

Yorum Ekle

Most popular

Most discussed