Sincan Arslanoglu Evden Eve Nakliyat
Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek prensip haline getirerek sektörümüzde en güvenilir ve başarılı firmalar arasında bulunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Her taşıma işlemi özel olarak değerlendirilip, taşıma eksperleri tarafından projelendirildikten sonra taşıma sözleşmesi düzenlenir ve tüm eşyalar Mamak evden eve nakliyat güvencesi ile sigorta altına alınır. Üniformalı, eldiven ve galoş kullanan taşıma personelimiz, eşyalarınızın ambalajlama, monte, demonte ve taşıma işlemlerini özenle gerçekleştirir.

Sadece satış odaklı değil, tüm taşınma işlemi sürecinde mutlak müşteri memnuniyeti gayesine sahibiz. Yapılan tüm taşımalardan sonra, satış sonrası ekibimiz müşterilerimizle bağlantıya geçerek verilen servise ait geri bildirim değerlendirmesi yapmakta ve müşteri memnuniyetini ölçmektedir.Bu geri bildirimler sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini daha ilerilere taşımak adına özenle değerlendirilmektedir.

Mamak nakliyat yenilikçi ve güler yüzlü personeli ile yarım asırdır size kaliteli hizmetin doğru adresini göstermektedir. Her zaman kendini yenileyen firmamız aynı zamanda personelini de üst seviyedeki eğitimlerden geçirmektedir.

Nakliye son derece modern cihazların ev taşınma işinde nasıl kullanılabileceğinin kitapçığını da yeniden yazmak bize nasip olmuştur. Kendini sürekli yenileyen personelimiz elbette ki son teknolojiye hakimiyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Bütün belge ve sertifikaları eksiksiz olan firmamız ayrıca kalite ödüllerine de sahiptir. Zorunlu olan bütün belgeler eksiksiz ve muntazam olarak mevcuttur. Mamak evden eve nakliyat sektörünün liderinden başka türlü olması da elbette beklenemezdi dediğinizi duyar gibiyiz. Kaliteli nakliye hizmetini, meslekten, sigortalı profesyonel kadromuzun tecrübesi ve donanımlı araçlarımızın ile yapıyoruz.

Yorum Ekle

Most popular

Most discussed